Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 16:53:53

Чернігівці можуть передати показання лічильника газу через СМС

31.03.2016   09:18Агенцiя

ПАТ «Чернігівгаз» впровадило новий сервіс для передачі показань лічильника. Відтепер надсилати дані можна за допомогою СМС-повідомлення на короткий номер 7104, що не лише зекономить час клієнтів, а й зробить їх обслуговування швидким та комфортним.

З 1 квітня 2016 року споживачі газу Чернігівської області отримають можливість передати показання лічильника за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Успішно передані правильні показання лічильника відобразяться в особовому рахунку протягом трьох днів.

Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав вказані не коректно. Споживачу необхідно їх перевірити та надіслати СМС ще раз, або скористатися іншим способом передачі показань:

• через Особистий кабінет на сайті 104.ua, попередньо зареєструвавшись;

• зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0462) 61-62-04;

• надіславши повідомлення із зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@cn.104.ua;

• вказавши показання лічильника газу станом на 1 число місяця у платіжному документі і оплатити рахунок до 5-го числа;

«Нова послуга відкрила новий канал обміну даними з нашими клієнтами. На сьогодні, коли майже кожна людина має мобільний телефон, цей спосіб є найдоступнішим. Головне, щоб споживачі не забували регулярно і вчасно, з 1 по 5 число місяця, передавати показання лічильника. І тоді компанія не буде мати розбіжностей в нарахуваннях, а люди не побачать в своїх платіжках планові кубометри» - зазначає начальник управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

Номер 7104 – єдиний номер для всіх споживачів природного газу, який працює лише на прийом СМС-повідомлень. Вартість відправки повідомлення згідно з тарифами мобільних операторів.

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.