Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:33:36

Чернігівці можуть передати показання лічильника газу через СМС

31.03.2016   09:18Агенцiя

ПАТ «Чернігівгаз» впровадило новий сервіс для передачі показань лічильника. Відтепер надсилати дані можна за допомогою СМС-повідомлення на короткий номер 7104, що не лише зекономить час клієнтів, а й зробить їх обслуговування швидким та комфортним.

З 1 квітня 2016 року споживачі газу Чернігівської області отримають можливість передати показання лічильника за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Успішно передані правильні показання лічильника відобразяться в особовому рахунку протягом трьох днів.

Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав вказані не коректно. Споживачу необхідно їх перевірити та надіслати СМС ще раз, або скористатися іншим способом передачі показань:

• через Особистий кабінет на сайті 104.ua, попередньо зареєструвавшись;

• зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0462) 61-62-04;

• надіславши повідомлення із зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@cn.104.ua;

• вказавши показання лічильника газу станом на 1 число місяця у платіжному документі і оплатити рахунок до 5-го числа;

«Нова послуга відкрила новий канал обміну даними з нашими клієнтами. На сьогодні, коли майже кожна людина має мобільний телефон, цей спосіб є найдоступнішим. Головне, щоб споживачі не забували регулярно і вчасно, з 1 по 5 число місяця, передавати показання лічильника. І тоді компанія не буде мати розбіжностей в нарахуваннях, а люди не побачать в своїх платіжках планові кубометри» - зазначає начальник управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

Номер 7104 – єдиний номер для всіх споживачів природного газу, який працює лише на прийом СМС-повідомлень. Вартість відправки повідомлення згідно з тарифами мобільних операторів.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».