Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 11:47:58

Громадськість Чернігова запрошується до участі у створенні робочої групи та комісії

30.03.2016   14:40

Управліннями економічного розвитку міста, споживчого ринку та підприємництва міської ради готуються проекти розпорядження міського голови «Про робочу групу з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті» та «Про комісію з розгляду питань, що стосуються роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг».

Повідомляємо, що до складу робочої групи та комісії будуть включені представники громадських об’єднань.

Пропозиції щодо кандидатів надавати до відділу зв’язків з громадськістю міської ради за тел. 77-48-82 та 67-83-00 в термін до 1 квітня.

 

Довідково:

Робоча група з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті є постійно діючим дорадчим органом, утвореним для сприяння діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради, пов'язаної із реалізацією цінової політики відповідно до повноважень виконавчих органів міської ради.

Основними завданнями Робочої групи є:

- підготовка пропозицій виконавчому комітету міської ради, міському голові щодо встановлення та застосування цін і тарифів;

- сприяння запобіганню порушень прав споживачів під час установлення і застосування цін і тарифів.

Комісія з розгляду питань, що стосуються роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг є дорадчо-консультативним органом виконавчого комітету міської ради, що утворюється ним для забезпечення здійснення повноважень у сфері торговельного обслуговування, ресторанного господарства та надання послуг населенню.

Основними завданнями комісії є:

- координація роботи органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів у вирішенні питань сфери торговельного обслуговування, ресторанного господарства та надання послуг населенню;

-розгляд заяв суб'єктів господарювання на встановлення та скасування зручних для населення режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час;

- розгляд та аналіз скарг громадян на роботу об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг;

-обговорення та надання рекомендацій щодо вирішення спірних питань, які виникають при роботі підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.

Останні новини Чернігівщини

Співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH

Співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH 11:41

25 вересня перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний провів в режимі онлайн зустріч по обговоренню можливих напрямів співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в рамках нового проєкту у сферах надання медичних та соціальних послуг, діяльності центрів надання адміністративних послуг задля сталого розвитку громад.

Віталій Безгін: Пан Зуєв був набагато переконливіший ніж пан Сова. ВІДЕО 11:01

Це стосувалося обрання центром нового районування Мени чи Корюківки.

Історики на день міста згадали про злочини комунізму у Чернігові

Історики на день міста згадали про злочини комунізму у Чернігові 10:52

23 вересня в Управлінні культури та туризму Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Чернігів та радянська влада у 1920-х – 1940-х роках».

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 09:38

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини