Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:56:11

Громадськість Чернігова запрошується до участі у створенні робочої групи та комісії

30.03.2016   14:40

Управліннями економічного розвитку міста, споживчого ринку та підприємництва міської ради готуються проекти розпорядження міського голови «Про робочу групу з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті» та «Про комісію з розгляду питань, що стосуються роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг».

Повідомляємо, що до складу робочої групи та комісії будуть включені представники громадських об’єднань.

Пропозиції щодо кандидатів надавати до відділу зв’язків з громадськістю міської ради за тел. 77-48-82 та 67-83-00 в термін до 1 квітня.

 

Довідково:

Робоча група з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті є постійно діючим дорадчим органом, утвореним для сприяння діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради, пов'язаної із реалізацією цінової політики відповідно до повноважень виконавчих органів міської ради.

Основними завданнями Робочої групи є:

- підготовка пропозицій виконавчому комітету міської ради, міському голові щодо встановлення та застосування цін і тарифів;

- сприяння запобіганню порушень прав споживачів під час установлення і застосування цін і тарифів.

Комісія з розгляду питань, що стосуються роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг є дорадчо-консультативним органом виконавчого комітету міської ради, що утворюється ним для забезпечення здійснення повноважень у сфері торговельного обслуговування, ресторанного господарства та надання послуг населенню.

Основними завданнями комісії є:

- координація роботи органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів у вирішенні питань сфери торговельного обслуговування, ресторанного господарства та надання послуг населенню;

-розгляд заяв суб'єктів господарювання на встановлення та скасування зручних для населення режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час;

- розгляд та аналіз скарг громадян на роботу об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг;

-обговорення та надання рекомендацій щодо вирішення спірних питань, які виникають при роботі підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.