Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 21:12:03

Громадськість Чернігова запрошується до участі у створенні робочої групи та комісії

30.03.2016   14:40

Управліннями економічного розвитку міста, споживчого ринку та підприємництва міської ради готуються проекти розпорядження міського голови «Про робочу групу з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті» та «Про комісію з розгляду питань, що стосуються роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг».

Повідомляємо, що до складу робочої групи та комісії будуть включені представники громадських об’єднань.

Пропозиції щодо кандидатів надавати до відділу зв’язків з громадськістю міської ради за тел. 77-48-82 та 67-83-00 в термін до 1 квітня.

 

Довідково:

Робоча група з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті є постійно діючим дорадчим органом, утвореним для сприяння діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради, пов'язаної із реалізацією цінової політики відповідно до повноважень виконавчих органів міської ради.

Основними завданнями Робочої групи є:

- підготовка пропозицій виконавчому комітету міської ради, міському голові щодо встановлення та застосування цін і тарифів;

- сприяння запобіганню порушень прав споживачів під час установлення і застосування цін і тарифів.

Комісія з розгляду питань, що стосуються роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг є дорадчо-консультативним органом виконавчого комітету міської ради, що утворюється ним для забезпечення здійснення повноважень у сфері торговельного обслуговування, ресторанного господарства та надання послуг населенню.

Основними завданнями комісії є:

- координація роботи органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів у вирішенні питань сфери торговельного обслуговування, ресторанного господарства та надання послуг населенню;

-розгляд заяв суб'єктів господарювання на встановлення та скасування зручних для населення режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час;

- розгляд та аналіз скарг громадян на роботу об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг;

-обговорення та надання рекомендацій щодо вирішення спірних питань, які виникають при роботі підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.