У Чернігові в ДТП загинула людина
27 березня у Чернігові на вулиці Шевченка навпроти Центрального парку культури і відпочинку сталася ДТП з летальним наслідком. Volkswagen Polo, в салоні якого знаходилася родина, влетів в придорожнє дерево. Аварія сталася на очах екіпажа патрульної поліції.
Автомобіль з київською реєстрацією рухався вулицею Шевченка в напрямку Красного моста. Майже навпроти входу до парку машину різко повело вправо і вона вдарилася в дерево на узбіччі. У цей момент тією самою вулицею, але в зустрічному напрямку, їхав екіпаж патрульної поліції, що здійснював патрулювання району.
Поліцейські зразу ж зупинили свій службовий автомобіль, обмежили рух транспортних засобів на ділянці дороги і побігли до розбитої машини. За кермом Volkswagen була жінка. Вона не сильно постраждала, лише розбила носа – її вберіг пасок і подушка безпеки, яка спрацювала. Вона сказала, що на задньому сидінні авто дитина.
Непритомний хлопчик років п’яти-шести лежав на підлозі машини за сидінням водія. Один з поліцейських обережно обмацав його руки, ноги, пройшовся по всьому тілу, перевіряючи, чи немає у нього відкритих переломів. На щастя, обійшлося без них. Тоді поклавши дитину на заднє сидіння, привів до тями.
Тим часом його напарник і ще двоє патрульних, які прибули на допомогу, займалися пасажиром, що сидів попереду і на якого прийшовся основний удар. Скоріше за все, чоловік не був пристебнутий паском безпеки, бо від удару трохи сповз на сидінні. Візуально він перебував у тяжкому стані – із носа, рота і вух текла кров. Поліцейські намагалися її зупинити, проте крові було дуже багато. Чоловік був при свідомості, дихав, але не розумів, що відбувається і не міг нічого відповісти.
Оцінивши ситуацію, патрульні викликали дві «швидких», бо було аж троє постраждалих. «Швидка», яка приїхала першою, забрала чоловіка. Наступна бригада медиків зайнялася хлопчиком.
Від жінки-водія поліцейські дізналися, що з нею в автомобілі був її чоловік та їхній 5-річний син. Вони – кияни. Приїздили до Чернігова в гості.
У чоловіка лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом основи черепа, множинні переломи ніг. На жаль, від таких травм він помер у кареті «швидкої».
Дитину разом із матір’ю відвезли до Обласної дитячої лікарні. Виявилося, що у хлопчика закрита черепно-мозкова травма і струс головного мозку.
Що стало причиною аварії з’ясує експертиза.
За даним фактом слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Чернігівській області зареєстроване кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого або заподіяло тяжке тілесне ушкодження).
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.