Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 04:44:35

На Чернігівщині в ході спецоперації "Розшук" знайдено 55 осіб, які переховувалися від правоохоронних органів

30.03.2016   06:40Агенцiя

27 березня в області завершилася оперативно-профілактична операція «Розшук», яка тривала десять днів та мала на меті зменшення кількості розшукуваних осіб у порівнянні з початком року.

З 32-х знайдених злочинців, яких розшукували в рамках оперативно-розшукових справ за скоєння кримінальних правопорушень, 15 були оголошені в розшук ще в минулих роках.

Серед розшуканих - організатор грального залу, один хабарник, один викрадач автотранспорту, п'ять злодіїв та чотири дезертири. Ще троє затриманих розшукувалися за порушення правил безпеки дорожнього руху та причетність до незаконного обігу наркотиків.

Припинено також 23 розшукові справи не кримінального характеру, з яких 14 - заведені ще в минулих роках. Розшукано 11 боржників, 8 неплатників аліментів, 4 особи оголошені в розшук за поданням органів кримінальної виконавчої інспекції.

Також, за період спецоперації було затримано одного злочинця, розшукуваного правоохоронними органами республіки Молдова та припинено розшук 11 безвісти зниклих осіб.

Основна мета, яка ставилася перед операцією «Розшук», а саме зменшення залишку розшукуваних осіб у порівнянні з початком року, в ході її проведення була досягнута. Так, було зменшено залишок розшукуваних злочинців з 444 (на початок року) до 429 осіб.

Найбільш відчутні показники за результатами операції «Розшук» продемонстрували Козелецький відділ поліції (припинено розшук 10 злочинців), Чернігівський відділ поліції (7 злочинців, 9 осіб розшукуваних в рамках розшукових справ, 1 безвісти зникла особа) та Бахмацький відділ поліції (3 злочинці, 1 боржник).

Триває аналіз отриманих результатів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.