Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:47:49

На Чернігівщині в ході спецоперації "Розшук" знайдено 55 осіб, які переховувалися від правоохоронних органів

30.03.2016   06:40Агенцiя

27 березня в області завершилася оперативно-профілактична операція «Розшук», яка тривала десять днів та мала на меті зменшення кількості розшукуваних осіб у порівнянні з початком року.

З 32-х знайдених злочинців, яких розшукували в рамках оперативно-розшукових справ за скоєння кримінальних правопорушень, 15 були оголошені в розшук ще в минулих роках.

Серед розшуканих - організатор грального залу, один хабарник, один викрадач автотранспорту, п'ять злодіїв та чотири дезертири. Ще троє затриманих розшукувалися за порушення правил безпеки дорожнього руху та причетність до незаконного обігу наркотиків.

Припинено також 23 розшукові справи не кримінального характеру, з яких 14 - заведені ще в минулих роках. Розшукано 11 боржників, 8 неплатників аліментів, 4 особи оголошені в розшук за поданням органів кримінальної виконавчої інспекції.

Також, за період спецоперації було затримано одного злочинця, розшукуваного правоохоронними органами республіки Молдова та припинено розшук 11 безвісти зниклих осіб.

Основна мета, яка ставилася перед операцією «Розшук», а саме зменшення залишку розшукуваних осіб у порівнянні з початком року, в ході її проведення була досягнута. Так, було зменшено залишок розшукуваних злочинців з 444 (на початок року) до 429 осіб.

Найбільш відчутні показники за результатами операції «Розшук» продемонстрували Козелецький відділ поліції (припинено розшук 10 злочинців), Чернігівський відділ поліції (7 злочинців, 9 осіб розшукуваних в рамках розшукових справ, 1 безвісти зникла особа) та Бахмацький відділ поліції (3 злочинці, 1 боржник).

Триває аналіз отриманих результатів.

Останні новини Чернігівщини

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.