Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 23:13:42

У Мені грабіжники вирізали два банкомати. ФОТО

05.04.2012   11:03Агенцiя

У ніч з 4 на 5 квітня невідомі злочинці пошкодили в Мені банкомати “ПриватБанку” та “Укрсиббанку”, які знаходяться в центрі міста під одним дахом з рестораном “Полісся” та “Кулінарією”.

– За версією слідства, злочинці на автомобілі заїхали до господарчого двору, що позаду “Маркету”, – розповів “Нашому слову” начальник сектору карного розшуку райвідділу УМВС України в Чернігівській області Юрій Кондалєв. – Через двері підсобних приміщень вони проникли до коридору “Кулінарії” та за допомогою газового різака пошкодили банкомати. Можливо, від різака загорівся один з банкоматів. Ведеться слідство по встановленню винних осіб та розміру завданих збитків.

Начальник СДПЧ-32 Олег Омельяненко повідомив, що сигнал до пожежно-рятувального підрозділу надійшов о 5 годині 50 хвилин. На пожежу виїжджало відділення чергового караулу, гасіння проводилось повітряно-механічною піною. Вигорів банкомат “ПриватБанку”.

http://nslovo.com/blog/u-meni-hrabizhnyky-vyrizaly-dva-bankomaty-foto

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини