Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 22:52:49

Просвітницькі ініціативи для водного партнерства

25.03.2016   08:48

В умовах військової загрози і політичної нестабільності Глобальне Водне Партнерство України ініціює низку консультацій та розвитку діалогів всіх зацікавлених сторін в питанні водної безпеки. Темою діалогів стало «Переосмислення водної безпеки для України».

В Ніжині в підтримку даної теми відбувся загальноміський Круглий стіл. Допомога державним і недержавним інституціям у переосмисленні водної безпеки та умов санітарії на міському рівні. Серед зацікавлених сторін, учасників КС були освітяни. Про досвід співпраці ЗОШ № 5 та ГЕО «Мама-86-Ніжин» та Ніжинським управлінням водного господарства розповіла вчитель Наталія Клименко. Учні ЗОШ №5 привітали учасників Круглого столу.

Діалог виявився конструктивним. Учасники Круглого столу адресували свої запитання до відповідальних осіб господарчих структур, що стосувались екологічного стану р.Остер, санітарно – гігієнічного благополуччя ніжинців та тарифів на послуги водозабезпечення.

23 березня в ЗОШ № 1 відбулась виховна година «Не засмічуй рідне місто!».

Виховна година проходила в 5-му класі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. На заході були присутні завучі шкіл міста Ніжина, координатор освітніх програм ГЕО «МАМА-86-Ніжин». Учні надавали інформацію з місця, декламували вірші із закликами не забруднювати Ніжин, а також мали місце постановочні сценки.

Мета заходу: виховання бережного і шанобливого ставлення до природи, попередження забруднення міста побутовими відходами, активна підтримка весняного прибирання школи та пришкільної території.

«МАМА-86» надала інформацію усну та друковану (лифлети, магніти).
Захід супроводжувався показом слайдів краси рідного місті, а також фото стихійних сміттєзвалищ, які сфотографували самі учні.

На завершення заходу усім гостям класу було подаровано торбинки із тканини для зберігання сипучих продуктів, щоб зменшити кількість упаковки харчових продуктів, яка є основним забруднювачем довкілля.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.