Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 18:10:25

Просвітницькі ініціативи для водного партнерства

25.03.2016   08:48

В умовах військової загрози і політичної нестабільності Глобальне Водне Партнерство України ініціює низку консультацій та розвитку діалогів всіх зацікавлених сторін в питанні водної безпеки. Темою діалогів стало «Переосмислення водної безпеки для України».

В Ніжині в підтримку даної теми відбувся загальноміський Круглий стіл. Допомога державним і недержавним інституціям у переосмисленні водної безпеки та умов санітарії на міському рівні. Серед зацікавлених сторін, учасників КС були освітяни. Про досвід співпраці ЗОШ № 5 та ГЕО «Мама-86-Ніжин» та Ніжинським управлінням водного господарства розповіла вчитель Наталія Клименко. Учні ЗОШ №5 привітали учасників Круглого столу.

Діалог виявився конструктивним. Учасники Круглого столу адресували свої запитання до відповідальних осіб господарчих структур, що стосувались екологічного стану р.Остер, санітарно – гігієнічного благополуччя ніжинців та тарифів на послуги водозабезпечення.

23 березня в ЗОШ № 1 відбулась виховна година «Не засмічуй рідне місто!».

Виховна година проходила в 5-му класі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. На заході були присутні завучі шкіл міста Ніжина, координатор освітніх програм ГЕО «МАМА-86-Ніжин». Учні надавали інформацію з місця, декламували вірші із закликами не забруднювати Ніжин, а також мали місце постановочні сценки.

Мета заходу: виховання бережного і шанобливого ставлення до природи, попередження забруднення міста побутовими відходами, активна підтримка весняного прибирання школи та пришкільної території.

«МАМА-86» надала інформацію усну та друковану (лифлети, магніти).
Захід супроводжувався показом слайдів краси рідного місті, а також фото стихійних сміттєзвалищ, які сфотографували самі учні.

На завершення заходу усім гостям класу було подаровано торбинки із тканини для зберігання сипучих продуктів, щоб зменшити кількість упаковки харчових продуктів, яка є основним забруднювачем довкілля.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.