Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 03:03:49

Просвітницькі ініціативи для водного партнерства

25.03.2016   08:48

В умовах військової загрози і політичної нестабільності Глобальне Водне Партнерство України ініціює низку консультацій та розвитку діалогів всіх зацікавлених сторін в питанні водної безпеки. Темою діалогів стало «Переосмислення водної безпеки для України».

В Ніжині в підтримку даної теми відбувся загальноміський Круглий стіл. Допомога державним і недержавним інституціям у переосмисленні водної безпеки та умов санітарії на міському рівні. Серед зацікавлених сторін, учасників КС були освітяни. Про досвід співпраці ЗОШ № 5 та ГЕО «Мама-86-Ніжин» та Ніжинським управлінням водного господарства розповіла вчитель Наталія Клименко. Учні ЗОШ №5 привітали учасників Круглого столу.

Діалог виявився конструктивним. Учасники Круглого столу адресували свої запитання до відповідальних осіб господарчих структур, що стосувались екологічного стану р.Остер, санітарно – гігієнічного благополуччя ніжинців та тарифів на послуги водозабезпечення.

23 березня в ЗОШ № 1 відбулась виховна година «Не засмічуй рідне місто!».

Виховна година проходила в 5-му класі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. На заході були присутні завучі шкіл міста Ніжина, координатор освітніх програм ГЕО «МАМА-86-Ніжин». Учні надавали інформацію з місця, декламували вірші із закликами не забруднювати Ніжин, а також мали місце постановочні сценки.

Мета заходу: виховання бережного і шанобливого ставлення до природи, попередження забруднення міста побутовими відходами, активна підтримка весняного прибирання школи та пришкільної території.

«МАМА-86» надала інформацію усну та друковану (лифлети, магніти).
Захід супроводжувався показом слайдів краси рідного місті, а також фото стихійних сміттєзвалищ, які сфотографували самі учні.

На завершення заходу усім гостям класу було подаровано торбинки із тканини для зберігання сипучих продуктів, щоб зменшити кількість упаковки харчових продуктів, яка є основним забруднювачем довкілля.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини