Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:01:26

Про хід кампанії "Декларування - 2016" обговорювали під час брифінгу в ДПІ у м. Чернігові

25.03.2016   07:21Агенцiя

В ДПІ у м. Чернігові відбувся брифінг заступника начальника інспекції Володимира Мехеда для представників місцевих засобів масової інформації з питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році.

На початку зустрічі Володимир Мехед розповів про підстави для обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи, застосування ставок податку та пояснив, коли декларація про майновий стан і доходи не подається.

Заступник начальника інспекції звернув увагу представників ЗМІ на відмінності деклараційної компанії цього року від попередніх років, зокрема, що за результатами звітного податкового року громадяни повинні подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року № 859.

Зацікавленість у присутніх на заході викликала можливість повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку.

Продовжуючи розмову, заступник начальника зауважив, що інспекцією розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо компанії «Декларування - 2016».

З метою охоплення інформацією більшої кількості мешканців міста, працівниками ДПІ у м. Чернігові проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2015 року. Зокрема, на розташованих у місті електронних моніторах, електронних табло, на радіо та міському телебаченні транслюються відеоролики та інформація соціального змісту, оголошується інформація і у громадських місцях. Відповідні матеріали розміщені на інформаційних стендах у приміщеннях театрів, бібліотек та багатьох інших установ і організацій та розповсюджуються серед платників. У центрі міста проведена промо - акція, а також систематично публікуються найбільш актуальні роз’яснення у засобах масової інформації, у інтернет-виданнях та на суб - сайті Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Посадовець також поінформував про те, що у ході цьогорічної кампанії декларування доходів громадян на теперішній час дохід понад 1 млн грн задекларували 5 мешканців міста.

Наприкінці заходу, Володимир Мехед  нагадав, що подати декларацію необхідно в термін не пізніше 3 травня поточного року, подякував представникам місцевих ЗМІ за плідну співпрацю та громадянам міста - за вчасно подані декларації та сплачені податки.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.