Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 23:18:40

Про хід кампанії "Декларування - 2016" обговорювали під час брифінгу в ДПІ у м. Чернігові

25.03.2016   07:21Агенцiя

В ДПІ у м. Чернігові відбувся брифінг заступника начальника інспекції Володимира Мехеда для представників місцевих засобів масової інформації з питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році.

На початку зустрічі Володимир Мехед розповів про підстави для обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи, застосування ставок податку та пояснив, коли декларація про майновий стан і доходи не подається.

Заступник начальника інспекції звернув увагу представників ЗМІ на відмінності деклараційної компанії цього року від попередніх років, зокрема, що за результатами звітного податкового року громадяни повинні подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року № 859.

Зацікавленість у присутніх на заході викликала можливість повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку.

Продовжуючи розмову, заступник начальника зауважив, що інспекцією розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо компанії «Декларування - 2016».

З метою охоплення інформацією більшої кількості мешканців міста, працівниками ДПІ у м. Чернігові проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2015 року. Зокрема, на розташованих у місті електронних моніторах, електронних табло, на радіо та міському телебаченні транслюються відеоролики та інформація соціального змісту, оголошується інформація і у громадських місцях. Відповідні матеріали розміщені на інформаційних стендах у приміщеннях театрів, бібліотек та багатьох інших установ і організацій та розповсюджуються серед платників. У центрі міста проведена промо - акція, а також систематично публікуються найбільш актуальні роз’яснення у засобах масової інформації, у інтернет-виданнях та на суб - сайті Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Посадовець також поінформував про те, що у ході цьогорічної кампанії декларування доходів громадян на теперішній час дохід понад 1 млн грн задекларували 5 мешканців міста.

Наприкінці заходу, Володимир Мехед  нагадав, що подати декларацію необхідно в термін не пізніше 3 травня поточного року, подякував представникам місцевих ЗМІ за плідну співпрацю та громадянам міста - за вчасно подані декларації та сплачені податки.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.