Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 03:08:26

Про хід кампанії "Декларування - 2016" обговорювали під час брифінгу в ДПІ у м. Чернігові

25.03.2016   07:21Агенцiя

В ДПІ у м. Чернігові відбувся брифінг заступника начальника інспекції Володимира Мехеда для представників місцевих засобів масової інформації з питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році.

На початку зустрічі Володимир Мехед розповів про підстави для обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи, застосування ставок податку та пояснив, коли декларація про майновий стан і доходи не подається.

Заступник начальника інспекції звернув увагу представників ЗМІ на відмінності деклараційної компанії цього року від попередніх років, зокрема, що за результатами звітного податкового року громадяни повинні подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року № 859.

Зацікавленість у присутніх на заході викликала можливість повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку.

Продовжуючи розмову, заступник начальника зауважив, що інспекцією розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо компанії «Декларування - 2016».

З метою охоплення інформацією більшої кількості мешканців міста, працівниками ДПІ у м. Чернігові проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2015 року. Зокрема, на розташованих у місті електронних моніторах, електронних табло, на радіо та міському телебаченні транслюються відеоролики та інформація соціального змісту, оголошується інформація і у громадських місцях. Відповідні матеріали розміщені на інформаційних стендах у приміщеннях театрів, бібліотек та багатьох інших установ і організацій та розповсюджуються серед платників. У центрі міста проведена промо - акція, а також систематично публікуються найбільш актуальні роз’яснення у засобах масової інформації, у інтернет-виданнях та на суб - сайті Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Посадовець також поінформував про те, що у ході цьогорічної кампанії декларування доходів громадян на теперішній час дохід понад 1 млн грн задекларували 5 мешканців міста.

Наприкінці заходу, Володимир Мехед  нагадав, що подати декларацію необхідно в термін не пізніше 3 травня поточного року, подякував представникам місцевих ЗМІ за плідну співпрацю та громадянам міста - за вчасно подані декларації та сплачені податки.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини