Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 07:37:33

Практикум із застосування законодавства по залученню інвестицій в сектор комунальної енергетики відбувся у Чернігові

23.03.2016   16:37Агенцiя

23 березня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом з першим заступником голови облдержадміністрації Леонідом Сахневичем взяли участь у відкритті практикуму для міських, селищних голів та спеціалістів з питань енергоменеджменту.

Захід пройшов у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Представляючи учасникам наради мету та завдання цього проект, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації Міст України Федір Фесюн повідомив, що темою першого практикуму стали практичні питання з виконання законодавства в частині залучення інвестицій в сектор комунальної енергетики, запровадження комплексних програм енергозбереження та проведення масштабної енергомодернізації.

У своєму вступному слові перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив, що знання законодавства в частині залучення інвестицій в сектор комунальної енергетики вкрай важливі та стануть в нагоді учасникам заходу у їхній безпосередній роботі. Адже заощадження енергоресурсів та максимально ефективне їх використання є стратегічними чинниками. За словами Валентина Мельничука, перехід на твердопаливні котли та комплексне вирішення проблем ефективного використання ресурсів сприятиме вирішенню проблем енергозалежності від імпортних енергоносіїв.

Перший заступник голови обласної ради висловив сподівання, що учасники практикуму опанують базові принципи законодавчого процесу, отримають практичні знання з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів.

В свою чергу, досвідом Асоціації «Енергоефективні міста України» як національної структури підтримки Угоди мерів поділився виконавчий директор цієї Асоціації Андрій Кирчів, а голова правління громадської організації «Школа енергоефективності» В'ячеслав Лісовик зупинився на нових можливостях та перспективах муніципального енергоменеджменту. Заступник директора Центру державно-приватного партнерства Юрій Стальниченко акцентував увагу присутніх на законодавчих принципах державно-приватного партнерства як інструменту розвитку громади. Про кроки з підготовки та реалізації проектів із залученням грантового фінансування детально розповів директор ТОВ «Ескоенергоінвест», технічний експерт проекту «Угода мерів» Андрій Удовик.

Під час обговорення питань порядку денного практикуму та загальної дискусії учасники заходу порушили низку нагальних питань життєдіяльності громад, на які отримали вичерпні відповіді модераторів та організаторів навчання.

Останні новини Чернігівщини

Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни 07:37

18 листопада о 13:00 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни.

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини 07:33

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини