Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 00:24:05

Прокуратурою викрито злочинні дії посадовців одного з державних підприємств області

23.03.2016   09:34Агенцiя

Прокуратурою області розпочато досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами державного підприємства області при укладенні договорів про спільне вирощування сільськогосподарських культур (ч. 2 ст. 364 КК України).

Установлено, що керівник дослідного господарства, діючи умисно, використав своє службове становище всупереч інтересам служби та без отримання відповідного погодження вищестоящого органа управління державним майном уклав від імені підприємства з фізичними особами-підприємцями договір. Внаслідок його виконання державне підприємство втратило юридичне право на урожай, вирощений та зібраний на земельних ділянках державної власності площею 1 тис га.

Проте, незважаючи на умови підписаного ним же договору, керівником надано доручення на збір урожаю на вказаних земельних ділянках.

Тепер за рішенням суду держпідприємством має бути сплачено 1,6 млн грн на відшкодування збитків фізичним особам-підприємцям, понесених ними внаслідок недоотримання врожаю/

Такими діями керівника спричинено тяжкі економічні наслідки державному підприємству.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюється слідчим відділом  Головного управлінням Національної поліції у Чернігівській області, процесуальне керівництво – прокуратурою області.

Наразі встановлюються всі обставини скоєного кримінального правопорушення.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини