Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 07:51:58

Припинено виробництво небезпечного алкоголю

22.03.2016   07:40Агенцiя

В ході проведення заходів із протидії незаконному обігу підакцизних товарів, в рамках операції "Акциз-2016" на Чернігівщині припинено діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату. Вживання такого алкоголю небезпечне для життя та здоров’я.

Попередньо було встановлено, що в роздрібній мережі Чернігівщини продавався алкоголь, виготовлений з недоброякісної сировини. Щоб підробку було складно відрізнити від легальної продукції, на неї наклеювали фальсифіковані марки акцизного податку.

Підпільний цех для виготовлення алкоголю був облаштований в гаражі одного з автокооперативів Чернігова.

Виготовляли фальсифікат в антисанітарних умовах. Технологія була нехитрою - сумнівний спирт змішували з водою та розливали у пляшки. Щоб надати алкогольному сурогату товарний вигляд на пляшки наклеювали етикетки, на яких зазначені відомі торгівельні марки. А потім фальсифікат відповідно запаковували.

Як повідомив начальник оперативного управління Павло Бойправ, на підставі ухвал суду проведені обшуки у житлових та гаражних приміщеннях, розташованих на території області, а також в автомобілях, якими транспортувався фальсифікат.

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області документально зафіксували весь цикл незаконного виробництва та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв.

Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Під час проведених обшуків виявлено 5,5 тисячі пляшок готової горілчаної продукції під виглядом відомих вітчизняних торгових марок. 

Також в гаражних приміщеннях знаходилося 300 літрів рідини з характерним запахом спирту, що використовувалась при виробництві фальсифікованої горілки. Ще знайдені 400 марок акцизного податку з очевидними ознаками підробки, порожні скляні пляшки, кришки для закупорювання пляшок, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту.

Сировина, виготовлений фальсифікат та знаряддя його виробництва вилучені. А отже, на прилавки магазинів не потрапить небезпечний алкоголь, який в гаражі ділки готували до продажу.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд 07:35

15 липня о 14:10 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої світової війни.

16 липня - День бухгалтера України

16 липня - День бухгалтера України 07:21

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом.

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня 14:55

Постанову № 3809 на засіданні підтримали 326 народних депутатів.

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області 14:48

Начальником Головного управління ДПС у Чернігівській області призначено Людмилу Слотюк. Відповідний наказ підписаний Головою ДПС України Олексієм Любченко 13 липня 2020 року.