Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:17:45

У Любечі обговорили проблемні та перспективні питання розвитку селища

19.03.2016   12:33Агенцiя

18 березня відбувся круглий стіл «Культурно-духовний розвиток та співпраця».

До обговорення також долучилися перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу і громади, депутати районної та обласної ради.

У рамках проведення заходу учасники обговорили актуальні проблеми подальшого розвитку Любеча, переглянули презентацію краєзнавчої роботи та святинь селища.

Учасники круглого столу також ознайомилися із основними напрямами співпраці і ключовими аспектами реалізації спільних проектів між смт Любечем та м.Славутичем. Не залишились поза увагою і нагальні проблемні питання розвитку громади, зокрема щодо діяльності організації ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів та воїнів АТО.

Окрім участі у форумі, почесні гості ознайомилися із визначними місцями і історичними пам'ятками Любеча, відвідали Свято-Преображенську церкву та Історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч».

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.