Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 01:15:35

В обласній раді обговорено Бюджетний регламент

17.03.2016   07:03Агенцiя

16 березня в обласній раді відбувся круглий стіл з обговорення проекту Бюджетного регламенту обласного представницького органу.

У засіданні, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур, взяли участь директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко, депутати обласної ради, представники громадських організацій краю.

В числі ініціаторів заходу - голова правління громадської організації «Центр «Доброчин» Наталія Дрозд та голова правління громадської організації «Чернігівський центр прав людини» Олександр Підгорний, які виступили з пропозицією розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради, що сприятиме підвищенню прозорості бюджетного процесу. Мета ініціативи - залучення громадськості та представників депутатського корпусу до формування головного фінансового документу області,

Презентуючи проект, запропонованого Бюджетного регламенту обласної ради, експерт громадської організації «Громадська рада» Микола Силенко зазначив, що Бюджетний регламент – це інструмент, який допомагає упорядкувати і регламентувати процес формування та використання фінансових ресурсів.

В процесі обговорення порядку денного, свої думки щодо порушеного питання висловили голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності Анатолій Мельник, очільник постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Василь Леоненко, депутати обласної ради Дмитро Блауш, Сергій Варнавський, інші.

У свою чергу, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко назвав розробку Бюджетного регламенту цікавою ідеєю для місцевих бюджетів. Він зазначив, що ініціатива створення проекту регламенту головного фінансового документу області підтримується, проте наголосив, що цей документ необхідно привести у законне русло. Промовець детально роз'яснив присутнім суть та механізми процесу формування обласного бюджету, який регламентується постановами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів та на 94 відсотки складається із захищених статей, зокрема - видатків на заробітну плату працівникам бюджетної сфери, соціальні трансфери...

Учасники круглого столу доручили профільній постійній комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів спільно з Департаментом фінансів обласної державної адміністрації розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради та внести на розгляд громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.