Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 17:27:40

В обласній раді обговорено Бюджетний регламент

17.03.2016   07:03Агенцiя

16 березня в обласній раді відбувся круглий стіл з обговорення проекту Бюджетного регламенту обласного представницького органу.

У засіданні, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур, взяли участь директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко, депутати обласної ради, представники громадських організацій краю.

В числі ініціаторів заходу - голова правління громадської організації «Центр «Доброчин» Наталія Дрозд та голова правління громадської організації «Чернігівський центр прав людини» Олександр Підгорний, які виступили з пропозицією розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради, що сприятиме підвищенню прозорості бюджетного процесу. Мета ініціативи - залучення громадськості та представників депутатського корпусу до формування головного фінансового документу області,

Презентуючи проект, запропонованого Бюджетного регламенту обласної ради, експерт громадської організації «Громадська рада» Микола Силенко зазначив, що Бюджетний регламент – це інструмент, який допомагає упорядкувати і регламентувати процес формування та використання фінансових ресурсів.

В процесі обговорення порядку денного, свої думки щодо порушеного питання висловили голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності Анатолій Мельник, очільник постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Василь Леоненко, депутати обласної ради Дмитро Блауш, Сергій Варнавський, інші.

У свою чергу, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко назвав розробку Бюджетного регламенту цікавою ідеєю для місцевих бюджетів. Він зазначив, що ініціатива створення проекту регламенту головного фінансового документу області підтримується, проте наголосив, що цей документ необхідно привести у законне русло. Промовець детально роз'яснив присутнім суть та механізми процесу формування обласного бюджету, який регламентується постановами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів та на 94 відсотки складається із захищених статей, зокрема - видатків на заробітну плату працівникам бюджетної сфери, соціальні трансфери...

Учасники круглого столу доручили профільній постійній комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів спільно з Департаментом фінансів обласної державної адміністрації розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради та внести на розгляд громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини