Підозрюваній за розтрату майна в особливо великих розмірах обрано запобіжний захід – тримання під вартою
Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати чужого майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що матеріально відповідальна особа сільськогосподарського підприємства упродовж червня-жовтня 2015 року з корисливих мотивів, використовуючи працю найманих робітників, які не були обізнані з її злочинними намірами, вивезла зі складу підприємства мінеральних добрив на суму майже 600 тис грн.
Підозрюваній обрано запобіжний захід – тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression