Прокуратура повідомила правоохоронцю про підозру за підбурювання до надання неправомірної вигоди та шахрайство
Слідчим відділом прокуратури області працівнику поліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману та підбурювання до надання неправомірної вигоди).
Досудовим розслідуванням встановлено, що в лютому 2016 року оперуповноважений Чернігівського відділу поліції ГУНП в області, підбурюючи особу, стосовно якої здійснюється досудове розслідування кримінального правопорушення, до надання неправомірної вигоди слідчому за прийняття рішення про закриття кримінального провадження, шляхом обману заволодів коштами в розмірі 12974 грн.
Наразі вирішується питання про обрання зловмиснику міри запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.