Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 00:39:42

На Чернігівщині за незаконне зберігання боєприпасів засуджено місцевого мешканця

11.03.2016   13:57Агенцiя

Деснянський районний суд Чернігова визнав винним мешканця обласного центру, який незаконно зберігав боєприпаси та сепаратистські матеріали.

Зловмисника було затримано у вересні минулого року співробітниками СБУ та міліцією. Раніше цей чоловік уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння навмисного вбивства.

Під час обшуку у квартирі та дачному будинку чернігівця правоохоронці вилучили гранату РГД-5 із запалом, тротилову шашку, понад 160 бойових набоїв різного калібру, а також антиукраїнські матеріали про підтримку терористичних утворень.

Суд виніс зловмиснику вирок за статтею 263 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном два роки.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини