Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 15:54:22

Нагородили волонтерів Чернігівщини, які вже два роки допомагають Збройним Силам України. ФОТОрепортаж

10.03.2016   14:42Агенцiя

В Чернігівському обласному військовому комісаріаті, відбулося урочисте нагородження кращих представників Громадської організації «Жіноча волонтерська сотня самооборони Чернігівщини».

Обласний комісар полковник Олександр Криворучко, вручаючи грамоти та нагороди волонтерам, зазначив, що вони внесли у справу захисту Батьківщини, підвищення обороноздатності країни величезний внесок, саме завдяки їхній безкорисливій, наполегливій щоденній праці українські воїни були краще захищені від куль сучасним екіпіруванням, забезпечені й нагодовані, зігріті теплом сердець патріотів та підбадьорені дитячими малюнками і листами.

Грамотами Чернігівського обласного військового комісаріату та медалями «За гідність та патріотизм» і «За розбудову України» були нагороджені Олександра Вергельська, Ганна Горошко, Ірина Осадча, Марина Шкіря, Ірина Бугрей, Зульфія Салко, Ірина Пилипець та інші волонтери.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять 129-ти  військовослужбовців Збройних Сил України з Чернігівщини, які полягли під час АТО, серед них і п’ятдесятирічного добровольця, кулеметника з 58-ї окремої мотопіхотної бригади старшого солдата Юрія Мальцева, який загинув, зовсім недавно – 5 березня, в районі Авдіївки від осколкових поранень під час мінометного обстрілу позицій підрозділу. 


 Від імені волонтерів Чернігівщини Оксана Рубан та Світлана Корольова запевнили присутніх, що їхня робота продовжується, адже щоразу, спілкуючись з солдатами, вони відчувають, що хлопцям на передовій дуже потрібна їхня допомога й підтримка, як матеріальна так і моральна, тож вони допомагатимуть військовим до самої перемоги, завжди, адже волонтерський рух став справою їхнього життя.

ФОТО Альони Шепіди

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.