Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 03:18:49

Жителі Чернігова активно звертаються до міського голови у формі електронних петицій

10.03.2016   13:53

На розгляді у міській раді станом на сьогодні перебуває 14 електронних петицій, з якими жителі міста звернулись до міського голови Владислава Атрошенка. Загалом впродовж двох місяців надійшло 95 петицій.

Як відомо, згідно зі змінами до Статуту територіальної громади міста Чернігова, затвердженими міської радою 28 січня, жителі міста можуть  звернутися до органів місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт Чернігівської міської ради, а також в інший, передбачений законом спосіб.

Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному сайті міської ради є датою початку збору підписів на її підтримку. За умови збору на підтримку електронної петиції не менш як 250 підписів жителів міста протягом 30 календарних днів, петиція подається на розгляд відповідного структурного підрозділу міської ради.

Вже підготовлені відповіді на 2 електронні петиції, зокрема, про транспортну реформу у місті та заборону на продаж поліетиленових пакетів на території міста.

Так, електронна петиція щодо заборони на продаж поліетиленових пакетів на території міста, якупідписали 336 осіб з 250 необхідних, розглянута на пленарному засіданні міської ради 1 березня поточного року.

Відповідно до прийнятого рішення депутати міської ради підтримали Звернення до Голови Верховної Ради щодо вирішення питання заборони на продаж поліетиленових пакетів на законодавчому рівні.

У відповіді на петицію щодо транспортної реформи у місті, яку підтримали 323 особи з 250 необхідних, повідомлено, що на сьогоднішній день триває робота щодо реформування транспортної системи в місті й викладені у петиції питання відповідають баченню міської влади щодо розв’язання транспортних проблем.

Серед порушених мешканцями міста питань також є наступні: надати земельні ділянки учасникам АТО, заборонити незаконний збір благодійних внесків у навчальних закладах освіти, заборонити продаж алкоголю на зупинках громадського транспорту, надати Стрижню друге життя, обладнати пониженими бордюрами пішохідних переходів та інші.

"Запровадження єдиної системи місцевих петицій сприяє вивченню думки громадськості міста щодо найбільш актуальних проблемних питань у місті та шляхів їх розв'язання", - підкреслив заступник міського голови Олександр Ломако. На його переконання, електронні петиції допомагають налагодженню ефективного зворотного зв'язку між міською владою та громадою й формуванню активної громадської позиції жителів міста.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини