Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:59:11

Кошти з Фонду Регіонального розвитку – на користь пацієнтам та лікарям

10.03.2016   13:46Агенцiя

Завдяки державній підтримці закладів охорони здоров’я Чернігівщини, вдається своєчасно оновлювати матеріально-технічну базу лікарень та створювати в них сучасні умови для перебування пацієнтів.

КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» слугує взірцем для ефективного використання коштів, що виділяються з Фонду Регіонального розвитку.

«Жодна копійка цих надходжень не витрачається даремно, – стверджує головний лікар закладу Андрій Жиденко. - Так лише протягом останніх шести місяців вдалося суттєво оновити обладнання для відділень хірургічного профілю, зокрема, для застосування малоінвазивних оперативних втручань, де використовується висотехнологічна дороговартісна апаратура, на закупівлю та встановлення якої використано майже один мільйон гривень.

Крім того, постійно працюємо над підвищенням автоматизації робочих місць, вся лікарня «замкнута» у локальну комп’ютерну мережу, тому у кожному з відділень створено мінімум три робочих місця для ординаторів. Ефективно працюють відповідні ВЕБ-програми – «Поліклініка», «Стаціонар», ведення поточної документації здійснюється лише в електронному вигляді.

Звісно, без фінансової допомоги Фонду нам би це не вдалося зробити, а також провести капітальні ремонти та ввести в дію оновлені урологічне та торакальне відділення, на дооснащення яких Фонд виділив півтора мільйона гривень А ще завдяки децентралізації влади, а відтак і перерозподілу коштів на місця ми провели ремонти покрівлі палатного корпусу, замінили вікна у відділенні нефрології та гемодіалізу.

Сподіваємося, якщо така плідна робота з Фондом буде продовжена, у лікарні з’явиться можливість відкрити відділення кардіоваскулярної хірургії. Для цього наші лікарі пройшли спеціалізацію у провідних клініках столиці».

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.