Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 11:17:53

Кошти з Фонду Регіонального розвитку – на користь пацієнтам та лікарям

10.03.2016   13:46Агенцiя

Завдяки державній підтримці закладів охорони здоров’я Чернігівщини, вдається своєчасно оновлювати матеріально-технічну базу лікарень та створювати в них сучасні умови для перебування пацієнтів.

КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» слугує взірцем для ефективного використання коштів, що виділяються з Фонду Регіонального розвитку.

«Жодна копійка цих надходжень не витрачається даремно, – стверджує головний лікар закладу Андрій Жиденко. - Так лише протягом останніх шести місяців вдалося суттєво оновити обладнання для відділень хірургічного профілю, зокрема, для застосування малоінвазивних оперативних втручань, де використовується висотехнологічна дороговартісна апаратура, на закупівлю та встановлення якої використано майже один мільйон гривень.

Крім того, постійно працюємо над підвищенням автоматизації робочих місць, вся лікарня «замкнута» у локальну комп’ютерну мережу, тому у кожному з відділень створено мінімум три робочих місця для ординаторів. Ефективно працюють відповідні ВЕБ-програми – «Поліклініка», «Стаціонар», ведення поточної документації здійснюється лише в електронному вигляді.

Звісно, без фінансової допомоги Фонду нам би це не вдалося зробити, а також провести капітальні ремонти та ввести в дію оновлені урологічне та торакальне відділення, на дооснащення яких Фонд виділив півтора мільйона гривень А ще завдяки децентралізації влади, а відтак і перерозподілу коштів на місця ми провели ремонти покрівлі палатного корпусу, замінили вікна у відділенні нефрології та гемодіалізу.

Сподіваємося, якщо така плідна робота з Фондом буде продовжена, у лікарні з’явиться можливість відкрити відділення кардіоваскулярної хірургії. Для цього наші лікарі пройшли спеціалізацію у провідних клініках столиці».

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.