Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 січня, 04:51:44

Поліція закликає громадян не чіпати підозрілих та вибухонебезпечних предметів

10.03.2016   07:22

В Ніжині парубок знайшов на вулиці і підняв із землі запал до ручної гранати, який у нього в руках вибухнув.

Зранку 6 березня до чергової частини Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення від фельдшера «швидкої допомоги», що до травматологічного відділення Ніжинської центральної міської лікарні було доставлено 22-річного місцевого жителя з множинними осколковими пораненнями живота і руки.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка обстежила місце вибуху.

Поліцейським потерпілий розповів, що того ранку він із своєю подругою повертався з дискотеки. Поблизу аптеки він побачив на тротуарі запал від гранати. Юнак підняв його та почав розглядати, з невідомих причин небезпечна знахідка здетонувала у нього в руках. Парубок отримав тілесні ушкодження у вигляді опіків живота та правої кисті, у його подруги – незначна травма стегна.

Постраждалі були доставлені до Ніжинської центральної міської лікарні, де вони отримали всю необхідну допомогу, але від госпіталізації та подальшої перевірки відмовилися.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33

Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26

Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24

З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини