Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 23:14:02

Вшанували пам’ять Великого Кобзаря

09.03.2016   15:54Агенцiя

9 березня в Чернігові біля пам'ятника Т. Г. Шевченку відбулися урочистості з нагоди 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

У заході взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, керівники підприємств, установ, організацій, громадськість.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, виголошуючи промову, акцентував увагу на тому, що велич і значущість постаті й здобутків Тараса Шевченка не лише пам’ятні, а й особливо актуальні в наш час.

Ігор Вдовенко у своєму виступі наголосив, що життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку дорогу, сповнену випробувань і боротьби за гідність і незалежність нашого народу.

У вітальному слові Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що все своє життя Шевченко присвятив боротьбі за свободу українського народу, за його честь і гідність. І сьогодні, в час героїчної боротьби нашої країни за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет, Шевченко та його Слово є для нас опорою і натхненням. Його твори нині надзвичайно актуальні.

У виконанні артистів обласного філармонійного центру: Академічного Народного хору, капели бандуристів ім. О. Вересая та читця Дмитра Обєднікова прозвучала літературно-музична композиція «Козацька Україна», а у виконанні зведеного хору - «Думи мої, думи».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.