Оперативники затримали серійного крадія з перукарень
Раніше судимий чернігівець вночі проникав до перукарень міста та викрадав цінні речі, кошти від продажу яких витрачав на наркотики.
![](/uploads/595-m.jpg)
З кінця січня до Чернігівського відділу поліції почали надходити звернення директорів перукарень міста про викрадення з їх закладів грошей та цінних речей.
Зловмисник обирав лише ті перукарні, які не охоронялися поліцією охорони. Проникав всередину, зламуючи фомкою вхідні двері або через вікно. Завжди працював у рукавичках. Викрадав кошти, залишені в касі, а також фени, перукарські машинки, ножиці, дорогий одяг та оргтехніку. Серед об'єктів його посягань ще був кабінет лікаря-рентгенолога Чернігівської міської лікарні № 1 та майстерня з ремонту годинників. З останньої він викрав 100 годинників, 200 батарейок, DVD-програвач, телевізор та 3500 гривень.
Оперативникам карного розшуку Чернігівської поліції довелося добряче попрацювати, щоб вирахувати зловмисника. Провівши комплекс оперативно-розшукових заходів, правоохоронці вийшли на слід крадія. Ним виявився раніше судимий 38-річний мешканець Чернігова. Останній своєї провини заперечувати не став та у всьому зізнався. Поліцейським вдалося вилучити частину викрадених речей. Інше майно зловмисник збував на ринку, а гроші витрачав на наркотики.
Наразі поліцією відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.
Підозрюваний згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.