В одній із квартир житлового будинку стався вибух
4 березня о 23:46 у Чернігові до Управління ДСНС надійшло повідомлення про те, що по вул. Волковича, 15 стався вибух в одній з квартир п'ятиповерхівки без послідуючого горіння.
Оперативно за викликом прибули рятувальники, в ході розвідки було встановлено, що в квартирі № 18, розташованій на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку, стався вибух.
В результаті вибуху, вибуховою хвилею пошкоджено: майно, вікна, вхідні двері квартири, де стався вибух, вхідні двері сусідньої квартири, 7 вікон та 4 дверей у під'їзді будинку. На щастя несучі конструкції зовнішніх стін та міжповерхові перекриття будинку пошкоджень не зазнали.
На даний час потреби в евакуації мешканців будинку немає. Комунальними та аварійними службами міста проведено обстеження систем життєзабезпечення. За результатами обстеження системи газо, водо, електропостачання не відмикались.
Для надання допомоги залучалось 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів на автоцистернах та автодрабині, 10 чоловік особового складу та аварійні служби міста.
На місці пригоди працюють слідчо-оперативна група Чернігівського ВП ГУ НП України у Чернігівській області та представники міської ради.
Травмованих та загиблих не має.
Причина вибуху встановлюється.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.