Стійка чисельна перевага жіночої статі над чоловічою спостерігається з 34-річного віку і далі збільшується
У минулому році в м.Чернігові проживали 156 тис. жінок. Це 54,1% всіх жителів міста (в області – 54,6%).
У розрахунку на кожну тисячу чоловічого населення припадає 1177 жінок (по області – 1204).
Це співвідношення змінюється в залежності від віку. Для молодших вікових груп характерною є перевага чоловічої статі. Найбільша різниця відмічається у віковій групі 30–34 роки, де на 1000 чоловіків припадає 755 жінок.
Жительки обласного центру одні з наймолодших в області. Їх середній вік складає 43,4 року (в області – 46 років).
Серед обласних центрів України найстарші жительки м.Донецька(45 років), м.Луганська (44,7), а наймолодші – м.Рівного (39,4), м.Тернополя (39,5).
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.