Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 11:52:23

Розпочинається прийом проектів бюджету участі

05.03.2016   09:06

З 1 березня поточного року відповідно до затвердженого Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові вже вдруге стартував проект щодо залучення жителів міста до розподілу частини коштів міського бюджету на наступний бюджетний рік.

Прийом пропозицій (проектів) від чернігівців у рамках реалізації громадського бюджету (бюджету участі) триватиме до 15 квітня. Прийом документів здійснюється відділом зв’язків із громадськістю міської ради.

Потім пропозиції будуть перевірятися працівниками міськради (на реалістичність, можливість реалізувати проект упродовж року), і виставлятися на загальноміське голосування, яке планується провести у вересні поточного року.

Бюджет участі надає можливість громадянам - жителям міста Чернігова вирішити важливі, на їх переконання, проблеми свого двору, вулиці, мікрорайону чи навіть міста. Зокрема, на реалізацію проектів - переможців минулого року у міському бюджеті міста Чернігова на 2016 рік передбачено 4,8 млн гривень.

На пропозиції (проекти) чернігівців у бюджеті Чернігова на 2017 рік планується передбачити до 1%  від загальноміського бюджету.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини