Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 03:51:16

Чернігівська обласна лікарня інтенсивно оновлюється

05.03.2016   08:38Агенцiя

4 березня, за участі голови ОДА Валерія Куліча та народного депутата України Сергія Березенка відбувся своєрідний «прийом» робіт із реконструкції приміщень урологічного й торакального відділень Чернігівської обласної лікарні.

Для докорінного поліпшення технічного стану приміщень, оснащення меблями, спецобладнанням і деякою новою апаратурою знадобилося два місяці та 4,7 мільйона гривень.

Ресурси для виконання робіт були залучені Чернігівською облдержадміністрацією з Фонду регіонального розвитку, куратором якого на Чернігівщині є народний депутат України Сергій Березенко. Крім того, близько шестиста тисяч гривень із фонду було використано для реконструкції покрівлі палатного корпусу обласної лікарні.

Коментуючи подію, голова ОДА Валерій Куліч акцентував увагу на тому, що загалом завдяки фінансуванню через Фонд регіонального розвитку минулоріч удалося завершити роботи на 86-и об’єктах області. Також і Валерій Куліч, і Сергій Березенко відзначили високу ефективність освоєння коштів на місцевому рівні. Адже за умови прийняття рішень на місцях точніше визначаються пріоритети в роботі, а розпорядники коштів та безпосередні учасники реалізації проектів зацікавленні у якомога вищій якості кінцевого результату – переконані управлінці.

Свідченням якісних змін у Чернігівській обласній лікарні є те, що вже три її відділення, зокрема урологічне і торакальне, отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», засвідчений фахівцями асоціації «Служба організації інфекційного контролю». Сьогодні ж персоналу відділень були вручені відповідні відзнаки.

Крім огляду результатів робіт на об’єктах Чернігівської обласної лікарні, присутні управлінці – голова ОДА Валерій Куліч, народний депутат Сергій Березенко, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш та головлікар обласного комунального лікувального закладу Андрій Жиденко – обговорили проект подальшого розвитку лікарні в контексті підтримки і реорганізації галузі загалом. Адже оновлення і якісне забезпечення закладів обласного рівня, на переконання голови ОДА Валерія Куліча, є першочерговим пріоритетом.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини