Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 07:18:10

Громадське здоров’я. Актуальний стан і перспективи

04.03.2016   11:51

У Чернігівській міській раді 3 березня відбулось засідання круглого столу «Громадське здоров’я. Актуальний стан і перспективи».

У засіданні взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, заступник міського голови Ольга Хоніч, представники МОЗ України, керівники медичних закладів міста Чернігова.

Головним питанням, яке розглядалось на круглому столі, було питання розвитку первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини у контексті реформування охорони здоров’я.

Міський голова В. Атрошенко привітав поважних гостей та сказав, що головне завдання міської влади – створити всі необхідні умови для того, щоб медична галузь достойно виконувала покладені на неї обов’язки. «А завдання лікарів – провести ті реформи, що покращать медичне обслуговування наших жителів», - додав міський голова, звертаючись до лікарів, присутніх на заході.

Говорячи про розвиток первинної медичної допомоги, заступник Міністра охорони здоров’я зазначив, що «люди на місцях не перейнялися філософією сімейної медицини. Ми надіємось, що система сімейної медицини на прикладі Чернігова покаже свої переваги. І в той же час, це не означає, що мінімізуються інші напрямки розвитку медицини. Але первинною ланкою повинна стати сімейна медицина».

За результатами обговорення питань розвитку первинної медичної допомоги на круглому столі підписано Меморандум щодо співробітництва Чернігівської міської ради та Української Асоціації сімейної медицини.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року