Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:01:43

Прокуратурою викрито черговий випадок розтрати бюджетних коштів

02.03.2016   07:46

Стан законності в бюджетній сфері постійно перебуває на контролі органів прокуратури Чернігівщини.

Встановлено, що в 2015 році лише за розпорядженнями голови Чернігівської обласної державної адміністрації виділено бюджетних асигнувань на капітальні видатки по 150 об’єктах на загальну суму понад 127 млн. грн.

Враховуючи численні публікації в ЗМІ щодо можливих порушень у цій сфері прокуратурою області, згідно зі статтею 23 Закону України «Про прокуратуру», ініційовано додаткове витребування та опрацювання інформації щодо використання цільових надходжень.

За результатами встановлено непоодинокі факти порушень.

Зокрема, у поточному році Ніжинською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України щодо службового підроблення при реконструкції за бюджетні кошти Вертіївської ЗОШ.

Аналогічно вжито заходів реагування кримінального характеру Менською місцевою прокуратурою. Встановлено, що роботи з реконструкції системи теплопостачання Сядринської ЗОШ з установленням твердопаливного котла проведено не в повному обсязі про що внесено недостовірні відомості до офіційних документів. За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України.    
Наразі вже розпочато 3 кримінальні провадження  про вчинення злочинів у бюджетній сфері. Підготовлено  матеріали для вжиття заходів представницького характеру.

Робота на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.