На Чернігівщині будують величезний сафарі-парк
У Козелецькому районі Чернігівщини, біля села Беремицьке, будують сафарі-парк.
Його первісна територія складе 82 га. Уже навесні-влітку сюди завезуть диких коней і корів. У наступному році планується збільшити площу парку до 500 га і розмістити тут косуль, оленів, лосів, зубрів.
А ось полювати тут ніхто не буде. Парк стане місцем екскурсій в дику природу.
Розміститься тут і готель, будиночки для студентів-біологів та науковців, магазинчик з сувенірами. Чернігівська область добре відома своїми прекрасними природними пейзажами, мінеральними джерелами, лікувальними грязями і займає одне з перших місць в Україні за кількістю природно-заповідних об'єктів.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.