Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:17:41

Батальйон "Чернігів" вирушив на Донбас

29.02.2016   07:53Агенцiя

Особовий склад батальйону поліції особливого призначення «Чернігів» вирушив до зони проведення антитерористичної операції.

Цього дня підтримати бійців перед далекою дорогою прийшли побратими, друзі і родичі правоохоронців. І хоча вони їдуть на Донбас далеко не вперше, близькі не приховували свого хвилювання.

Проводжаючи бійців на Донбас, начальник управління превентивної діяльності Андрій Трейтяк зауважив, що керівництво Головного управління Національної поліції докладає всіх зусиль для повного забезпечення батальйону «Чернігів» усім необхідним. Нині особовий склад підрозділу в повному об’ємі забезпечений обмундируванням, озброєнням і харчами.

Бійці забезпечені усім необхідним, але підрозділ не відмовляється від щирої допомоги громадян і волонтерів. Традиційно допомагають воїнам-чернігівцям сільські громади області. Щоразу на Схід відправляються сотні кілограмів овочів, м’ясних консервів, солінь, сухофруктів та солодощів, які створюватимуть атмосферу домашнього затишку й нагадуватимуть бійцям про домівку.

Під час шикування бійців на плацу ГУНП в Чернігівській області поліцейських інструктував командир батальйону Микола Масляний. Він закликав правоохоронців проявляти пильність під час несення служби, обов’язково прикривати один одного на спецопераціях та постійно бути напоготові.

В зоні відповідальності батальйон «Чернігів» виконуватиме завдання з охорони громадського порядку, охоронятиме стратегічні об’єкти, бійці чергуватимуть на блокпостах, знищуватимуть ворожі диверсійно-розвідувальні групи та виявлятимуть схованки зі зброєю, вибухівкою і боєприпасами.

Присутні не приховували емоцій і міцно обіймали побратимів, бажаючи їм успішного виконання бойових завдань та скорішого повернення додому живими і неушкодженими.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».