Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 00:24:56

Туристів на Чернігівщину заманюватимуть мальовничими пейзажами

27.02.2016   09:06Агенцiя

Помилуватися світлинами національних природних парків Чернігівщини відтепер можна і в друкованому варіанті.

В облдержадміністрації презентували довідникове видання «Природно-заповідний фонд Чернігівської області». Книга є результатом плідної співпраці екологів, науковців та представників Проекту ЄС «Clima East»: «Збереження та стале використання торфовищ»».

— На Чернігівщині чи не найбільший природно-заповідний фонд в Україні. Ми маємо не лише цим пишатися, а й берегти існуюче та демонструвати усім охочим, — наголосив перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич.

«Левова» частина роботи над книгою належить Департаменту екології та природних ресурсів ОДА: обробка наукових даних про 662 об’єкти природно-заповідного фонду області та підбір світлин.

— У виданні доступно викладено еколого-туристичні маршрути та екологічні стежки на території найбільших природоохоронних об’єктів. Плюс до цього — 270 яскравих фото. Основне текстове наповнення — маловідомі факти та легенди нашого краю. Саме тому довідник буде цікавим не лише подорожуючим, а й місцевим жителям, — зазначила директор Департаменту Катерина Тканко.

До слова, поки наклад книги доволі невеликий, однак всі охочі зможуть ознайомитися з її електронною версією, що наступного тижня з’явиться на сайті Департаменту.

Задоволені виконаною роботою і представники Проекту ЄС «Clima East»: «Збереження та стале використання торфовищ»». Принагідно вони розповіли про подальші плани реалізації проекту на Чернігівщині, пілотною територією якого є Ніжинський район.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини