Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 08:18:48

Чернігівський міський голова відкрив першу чергу будівництва житлового комплексу "Фенікс"

24.02.2016   12:07

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко відкрив першу чергу будівництва житлового комплексу "Фенікс" по вулиці Козацькій, 36 (колишня вул. 50 років ВЛКСМ).

Наразі йде підготовка до офіційного введення в експлуатацію житлової восьмиповерхової секції № 2 із кількістю 52 квартири, з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі.

Як відомо, житловий комплекс "Фенікс" будується на місці пошкоджених в результаті вибуху побутового газу двох під'їздів вказаного будинку. Подальша безпечна експлуатація будинку була можлива виключно за умови демонтажу аварійних конструкцій.

Владислав Атрошенко зазначив, що через технічну складність виконання робіт по демонтажу зруйнованих двох під'їздів та значні фінансові витрати, місцеві забудовники не наважились здійснити такі роботи.

Тож, впродовж 2012-2014 років тривав пошук інвесторів для фінансування демонтажних робіт. В результаті, для реалізації даного проекту, залучено в якості інвестора Товариство з обмеженою відповідальністю "С ЕНД С" з м. Київ. Демонтажні роботи тривали з грудня 2014 року до березня 2015 року.

Міський голова висловив слова вдячності інвестору за успішне виконання дуже складних робіт з демонтажу зруйнованої частини будинку, без виселення мешканців інших під'їздів.

"Це дуже смілива й ризикована справа. Я вітаю особисто кожного, хто доклав своє фахове вміння і свою душу в спорудження цієї частини будинку. Це вагомий внесок у розвиток міста й щире ставлення до людей", - наголосив В. Атрошенко.

Сьогодні ще триває будівництво 51-квартирної секції № 1 у дев'ять поверхів, яку, за інформацією інвестора, планується завершити у поточному році.

Владислав Атрошенко зазначив, що міська влада сприятиме розвитку будівництва у місті та відкрита для взаємовигідних партнерських стосунків з інвесторами, які виправдовують довіру та працюватимуть заради майбутнього міста.

"Будівництво – це основа економіки, є будівництво – є майбутнє, працюють всі галузі економіки, поповнюється місцевий бюджет, створюються умови для нормального життя", - підкреслив міський голова.

Він побажав всім людям, які матимуть тут власні оселі, почувати себе в них зручно, комфортно й затишно.

          
Довідково:

26 березня 2012 року у житловому будинку № 36 по вул. 50 років ВЛКСМ стався потужний вибух побутового газу в квартирі. Вибуховою хвилею зруйновані 4 квартири, пошкоджено несучі конструкції 26 квартир двох перших під'їздів будинку, вікна і балконні блоки декількох десятків квартир.

За результатами обстежень пошкоджених будівельних конструкцій, що проводились Державним підприємством "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій” та рядом інших підприємств, встановлено, то технічний стан будівельних конструкцій двох під'їздів є аварійним. Тож, подальша безпечна експлуатація будинку була можлива виключно за умови демонтажу аварійних конструкцій.

Мешканці непридатних до проживання квартир були забезпечені грошовими коштами з державного бюджету для придбання житла, проте питання щодо демонтажних робіт довго залишалось відкритим.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини