Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 20:36:03

Юна втікачка з Чернігівської області знайшлася в Одесі: працювала нянею

20.02.2016   09:11Агенцiя

Протягом восьми місяців 17-річна дівчина вважалася безвісти зниклою і перебувала в розшуку.

Про місцезнаходження втікачки повідомили її одеські роботодавці. Прибулі за викликом правоохоронці доставили дівчину до Суворовського відділ поліції.

За словами втікачки, вона пішла з дому в червні минулого року через сварки з матір'ю. Спочатку поїхала до Києва. Квиток купила за гроші, які заробила, допомагаючи односельцям по господарству. У столиці випадково познайомилася з місцевими жителями. Ті запропонували їй доглядати за дітьми в обмін на житло і їжу, і дівчина погодилася. Проживши в Києві близько двох місяців, вона переїхала до Одеси - знову ж в якості няні для дітей ще одних своїх нових знайомих.

Дівчина запевняє, що весь цей час їй добре жилося. "Ті, у кого я працювала, мене не кривдили, вони добре до мене ставилися, одягали, годували. Я дивилася за дітьми, іноді прибирала в будинку. Мені у них подобалося", - говорить вона.

Саме роботодавці неповнолітньої і повідомили про неї в поліцію. "Коли ці люди побачили через Інтернет в" Службі розшуку дітей ", що мене шукають рідні, то вони хотіли мені дати грошей і посадити на маршрутку, щоб я поїхала додому. А потім вони вирішили, що буде краще, якщо мене передадуть через поліцейських. Я, звичайно, погодилася, тому що дуже хотіла побачити рідних ... ", - розповідає дівчина.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини