Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 21:22:36

Першочергові завдання Бобровицького району: очисні споруди та житло для лікарів потужної ЦРЛ

20.02.2016   07:47

Формується перелік об’єктів будівництва та реконструкції, які будуть фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Аби краще розібратися у нагальних потребах області перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич у найближчі терміни відвідає усі райони.

Зокрема вчора, він, разом з начальником Управління охорони здоров’я ОДА Петром Гармашем, перебував з робочим візитом у Бобровицькому районі, де поспілкувався з представниками райдержадміністрації та керівництвом міста.

У планах очільників району запропонувати першочергово внести до переліку об’єктів реконструкції та побудови два проекти.

Зокрема значних коштів потребує модернізація та належне утримання каналізаційних очисних споруд. З 1975 року місто користується каналізацією ПАТ «Бобровицький молокозавод».

Основна кількість нечистот, що акумулюється на очисних спорудах, — комунальні стоки від населення, організацій та установ.

Інший важливий об’єкт — будівництво чотирьохквартирного будинку для лікарів Бобровицької центральної районної лікарні, з проектом якого ознайомився Леонід Сахневич.

Користуючись нагодою перший заступник голови ОДА оглянув і саму лікарню.

Варто зазначити, що медичний заклад є міжрайонним. Адже сюди приїжджають народжувати та оперуватися жителі різних районів  Чернігівщини та й навіть Київської області.

По кількості пологів Бобровицька ЦРЛ на другому місці після Чернігівського району (810 пологів). До того ж  не було випадків материнської та перинатальної смертності.

Крім того, лікарня перша серед районних закладів отримала сертифікат на систему управління якістю згідно вимог ДСТУ ISO 9001:2009. Даний сертифікат визнаний у багатьох країнах світу та включає набір вимог до системи менеджменту якості.

Такий документ наразі лише один медичний заклад обласного центру.

— Районна лікарня має не лише хорошу матеріально-технічну базу, а й потужний кадровий потенціал. Тут працює 3 хірурги, 5 анестезіологів, та 7 акушерів-гінекологів. Колектив злагоджений та мотивований, — зауважив Леонід Сахневич, додаючи, — Облдержадміністрація зацікавлена, аби якісна медицина була доступна у всіх районних центрах. Саме тому розглядатиметься питання заохочення лікарів, зокрема через створення належного житлового фонду.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року