Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:46:38

Нові тренажери для Семенівської ДЮСШ

31.03.2012   13:55Агенцiя

Гроші на купівлю цього обладнання – це понад 26 тис.грн. – спільно зібрали звичайні громадяни двох країн – жителі Семенівського району і американського штату Техас. Це частина волонтерського проекту “Партнерство між громадами”.

Ініціатором проекту є волонтер Корпусу Миру США Аманда Нельсон-Дюак, котра вже понад рік живе в Семенівці, викладає англійську мову в місцевій школі-гімназії і заразом організовує численні гуманітарні проекти щодо пропаганди здорового способу життя, організованого відпочинку дітей та молоді.

За рік Аманда чудово опанувала українську мову, познайомилася з умовами життя і традиціями; сюди в Семенівку навіть приїздила її мати (до речі, батьки Аманди теж багато років працювали волонтерами Корпусу Миру).

Коли ідея зібрати кошти на нові тренажери народилася у Аманди Нельсон, вона надіслала до свого рідного міста відеопрезентацію, де розповідалося про Семенівку і ДЮСШ, про успіхи її вихованців. Земляки Аманди, побачивши цю презентацію, з ентузіазмом взяли участь у проекті.

Взагалі це тільки частина величезної роботи, яка здебільшого ще попереду: ДЮСШ в Семенівці відкрита 10 років тому і зараз знаходиться в приміщенні колишнього кінотеатру, що потребує ремонту. Місцева влада сприяє виділенню на цей ремонт коштів, тому й ініціативу громади підтримала.

На презентацію завітали голова РДА і директор Корпусу Миру США в Україні Дуглас Тешлер. Це – можна сказати, ветеран громадської дипломатії (стаж роботи в Корпусі Миру – понад 50 років). У свої 74 роки Дуглас Тешлер займається лижним спортом і досі спускається по гірських трасах. Тому проекти підтримки спортсменів йому близькі.

Вихованці Семенівської ДЮСШ постійно досягають високих результатів в обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях, насамперед з футболу, волейболу та одного зі стилів карате – кіокушинкай. Тому придбання нового обладнання тут дуже доречне. Займатимуться ж на ньому насамперед діти, але й дорослі теж.

Для проведення ремонту будівлі ДЮСШ вже замовлена проектно-кошторисна документація і передбачені кошти з обласного бюджету.

http://chodtrk.com.ua/?p=2778

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.