Чернігівська митниця інформує щодо оформлення сертифікатів EUR.1
З 1 січня 2016 року була впроваджена економічна частина Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.
Згідно з Протоколом 1 до Угоди сертифікати з перевезення товару EUR.1 видають митні органи країни експорту.
Сертифікат форми EUR.1 необхідний для застосування преференційних ставок ввізного мита або звільнення від сплати мита, встановлених в Угоді, та видається як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження. З нового року контроль і видача зазначених сертифікатів здійснюється митними органами на безоплатній основі.
В управлінні адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Чернігівської митниці ДФС повідомили, що станом на 11 лютого митницею видано 100 сертифікатів з перевезення форми EUR.1.
Для зручності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності надаємо інформацію де можна отримати такий сертифікат (видається безкоштовно).
На митниці визначено 8 спеціально відведених місць за наступними адресами:
- митний пост «Прилуки» - Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Пирятинська, 2В, м. Прилуки, вул. Незалежності, 24;
- СМО № 1 митного поста «Прилуки» - Чернігівська обл., м. Бахмач, вул. Тиницька, 3;
- СМО № 2 митного поста «Прилуки» - Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Борзнянський шлях, 57-Г;
- митний пост «Щорс» - Чернігівська обл., м. Щорс, вул. Леніна, 2, м. Корюківка, вул. Передзаводська, 4;
- митний пост «Новгород-Сіверський» - Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський , вул. Чкалова, 9;
- митний пост «Енергія» - Київська обл., м. Славутич, вул. 77 Гвардійської дивізії, 7/1;
- митний пост «Чернігів-вантажний» - Чернігівська обл., смт. Козелець вул. Комсомольська,118, м. Чернігів, вул. Жабинського, 2-в;
- управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання - м. Чернігів, просп. Перемоги, 6.
Для прискорення отримання сертифікату з перевезення товару форми EUR.1 наказом Чернігівської митниці ДФС начальникам митних постів було делеговано повноваження на розгляд заяв від експортерів.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.