У Чернігові презентівали ідею "дубкросінгу"
- У Чернігові є місця, де можливі зсуви. Наприклад, Болдина Гора та місце біля 24-ої школи. Ґрунт в таких місцях треба зміцнювати деревами, - вважають активісти
Саме тому, активісти ГО «Добро» із Добропілля, зокрема Тамара Бєльська завітала до Чернігова, щоб розповісти про власний досвід. Адже в Добропіллі є терикони(штучний насип з порожніх порід, витягнутих при підземній розробці покладів вугілля інших корисних копалин) і завжди існує загроза зсуву.
Ідея дубкросінгу з’явилася у одного з активістів ГО «Добро», які мешкають в Добропіллі. Він назбирав жолуді біля колишнього стадіону, проростив їх та висадив. Також, виїжджаючи за кордон, він привозив жолуді знайомим, натомість повертався на батьківщину з новими видами рослини. Такому ж прикладу слідували його знайомі.
Тепер в містечку на Донеччині росте близько 70 видів дубів, які утримують ґрунт на місці.
Тамара Бєльська також пообіцяла привести саджанці до Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.