Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 18:54:17

Залізничному парку бути

16.02.2016   11:32

Інтернет-виданнями Чернігівщини поширено інформацію про намагання прокуратури Чернігівської області забудувати земельну ділянку по вулиці Жабинського, 2а в місті Чернігові, у т.ч. й за рахунок земель, передбачених для облаштування Парку культури і відпочинку «Залізничний».

З урахуванням наведеного повідомляємо наступне.

Рішеннями Чернігівської міської ради від 29.11.2013 та 30.01.2014 прокуратурі області надано дозвіл на розробку, а в подальшому затверджено проект землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 1,3 га для будівництва житлового-адміністративного комплексу. Відомості про право постійного користування земельною ділянкою 12.02.2014 внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Декларацію про початок будівельних робіт зареєстровано 23.09.2014.

Надалі рішенням Чернігівської міської ради від 12.03.2015 створено Парк культури і відпочинку «Залізничний» площею близько 2 га, що прилягає до території будівельного майданчика. При цьому конкретні межі майбутнього парку не визначено, а сама його територія перебуває в неналежному стані: відсутнє освітлення, доріжки, дитячі майданчики, колись існуючий там фонтан практично повністю зруйновано. Внаслідок особливостей ландшафту в осінній та весняний періоди ця територія заповнюється ґрунтовими водами. При відсутності освітлення та наявності транспортних вузлів до цього доповнюється і складна криміногенна ситуація.

Поряд з цим зазначаємо, що прокуратура Чернігівської області не допустить порушень законодавства при проведенні будівельних робіт на отриманій в постійне користування земельній ділянці.

Враховуючи суспільний резонанс та демонструючи відкритість з усіх питань, у т.ч. пов’язаних із обставинами будівництва по вулиці Жабинського, 2а, прокуратура області найбільше зацікавлена в дотриманні прав та законних інтересів як жителів прилеглих до будівництва територій, так і всіх чернігівців.

З цією метою, враховуючи пропозиції, висловлені громадськістю, зазначаємо, що підрядником будівництва проведено коригування плану забудови, внаслідок чого безпосередньо під забудову із закріплених за  прокуратурою області 1,3 га підпадає лише 0,28 га, які знаходяться поза територією парку.

Крім того, існуючі зелені насадження будуть збережені. Підрядником будівництва взято на себе зобов’язання упорядкувати сам парк: провести розчищення та вивезти сміття; з урахуванням наявності прилеглих будинків облаштувати дренажні системи, пішохідні доріжки та дитячі майданчики; встановити освітлення.

Дотримання прав громадян перебуває на контролі прокуратури області.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.