Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:05:32

Залізничному парку бути

16.02.2016   11:32

Інтернет-виданнями Чернігівщини поширено інформацію про намагання прокуратури Чернігівської області забудувати земельну ділянку по вулиці Жабинського, 2а в місті Чернігові, у т.ч. й за рахунок земель, передбачених для облаштування Парку культури і відпочинку «Залізничний».

З урахуванням наведеного повідомляємо наступне.

Рішеннями Чернігівської міської ради від 29.11.2013 та 30.01.2014 прокуратурі області надано дозвіл на розробку, а в подальшому затверджено проект землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 1,3 га для будівництва житлового-адміністративного комплексу. Відомості про право постійного користування земельною ділянкою 12.02.2014 внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Декларацію про початок будівельних робіт зареєстровано 23.09.2014.

Надалі рішенням Чернігівської міської ради від 12.03.2015 створено Парк культури і відпочинку «Залізничний» площею близько 2 га, що прилягає до території будівельного майданчика. При цьому конкретні межі майбутнього парку не визначено, а сама його територія перебуває в неналежному стані: відсутнє освітлення, доріжки, дитячі майданчики, колись існуючий там фонтан практично повністю зруйновано. Внаслідок особливостей ландшафту в осінній та весняний періоди ця територія заповнюється ґрунтовими водами. При відсутності освітлення та наявності транспортних вузлів до цього доповнюється і складна криміногенна ситуація.

Поряд з цим зазначаємо, що прокуратура Чернігівської області не допустить порушень законодавства при проведенні будівельних робіт на отриманій в постійне користування земельній ділянці.

Враховуючи суспільний резонанс та демонструючи відкритість з усіх питань, у т.ч. пов’язаних із обставинами будівництва по вулиці Жабинського, 2а, прокуратура області найбільше зацікавлена в дотриманні прав та законних інтересів як жителів прилеглих до будівництва територій, так і всіх чернігівців.

З цією метою, враховуючи пропозиції, висловлені громадськістю, зазначаємо, що підрядником будівництва проведено коригування плану забудови, внаслідок чого безпосередньо під забудову із закріплених за  прокуратурою області 1,3 га підпадає лише 0,28 га, які знаходяться поза територією парку.

Крім того, існуючі зелені насадження будуть збережені. Підрядником будівництва взято на себе зобов’язання упорядкувати сам парк: провести розчищення та вивезти сміття; з урахуванням наявності прилеглих будинків облаштувати дренажні системи, пішохідні доріжки та дитячі майданчики; встановити освітлення.

Дотримання прав громадян перебуває на контролі прокуратури області.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.