Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:27:42

Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного четвертої сесії Чернігівської міськради

16.02.2016   10:46

15 лютого, на засіданні погоджувальної ради розглянуто перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд четвертої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання.

Міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що структурними підрозділами міської ради підготовлено 31 питання.

Під час обговорення питань порядку денного міський голова звернув особливу увагу депутатів міської ради на питання щодо Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016 – 2017 роки.

Владислав Атрошенко запропонував депутатам визначитися з місцями встановлення дитячих майданчиків у місті в межах виділеної з міського бюджету суми.  Так, згідно з Програмою планується виділити 1,5 млн грн на дитячі майданчики і 1 млн – на спортивні.

Управлінню житлово-комунального господарства міський голова дав доручення провести інвентаризацію всіх наявних у місті Чернігові дитячих майданчиків і взяти їх на баланс комунального господарства.

Міський голова також представив кандидата на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондарчука Валерія Миколайовича, який опікуватиметься питаннями архітектури та містобудування.

До порядку денного включені також земельні питання.

Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з наполегливим проханням  плідно опрацювати всі неузгоджені питання під час роботи постійних комісій міської ради.

Пленарне засідання 4-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 25 лютого о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

Протягом тижня відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.