Викрили співробітника атестаційної комісії державного підприємства
На Чернігівщині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили співробітника атестаційної комісії державного підприємства.
Він вимагав та отримав 500 доларів США хабара від жителя міста Чернігів за сприяння йому у видачі посвідчення зварювальника, без фактичного проходження навчання.
Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара).
http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/control/main/uk/publish/article/734580
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.
Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20
15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».
Президент України призначив державні стипендії трьом діячам культури з Чернігівщини 10:28
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 496/2026 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва». Серед стипендіатів – троє представників Чернігівщини.