Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 18:28:48

Представники Світового банку обговорювали питання підвищення енергоефективності з представниками міської влади

16.02.2016   07:33

В рамках візиту до міста Чернігівмоніторингової місії фахівців Світового банку,що відбулась15 лютого 2015 року,було проведено робочу зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та керівника проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» Станіслава Терлецького.

З боку Світового банку на зустрічі були присутні спеціаліст з питань енергетики ПедзіМакумбе, старший фінансовий аналітик ФабрісБертоле, старший спеціаліст з питань енергетики Санду Гідірім, також в зустрічі брали участь представники КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА".

Сторони обговорили питання участі в інвестиційному проекті, що фінансується за кошти позики Світового банку, ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА", яка є орендарем цілісного майнового комплексу Чернігівської ТЕЦ та планує провести заходи з модернізації орендованих потужностей.
Для проведення заходів з модернізації ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА"планує залучити позику загальним обсягом біля 35 млн. дол. США.

Міський голова погодився з необхідністю проведення робіт, що покращать якість послуг з централізованого теплопостачання, однак наголосив на важливості утримання тарифів, оскільки це питання є важливим для більшості мешканців міста.

З цього приводу була висловлена думка щодо необхідності повернення коштів позики за рахунок економії, якої буде досягнуто в результаті впровадження енергоефективних заходів. Також під час зустрічі обговорювались правові питання майбутньої співпраці та необхідність закріплення громади міста як першочергових вигодонабувачів.

Після зустрічі в міській раді фахівці Світового банку разом з представниками ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА" оглянули об’єкти, на яких планується проведення робіт з модернізації.

В разі позитивного рішення Світового банку щодо включення міста Чернігів до переліку підприємств-учасників проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»в місті планується провести реконструкцію 46 центральних теплових пунктів та 26 кілометрів теплових мереж, встановити 127 індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням та 173 лічильники тепла. Також планується встановлення автоматизованої системи управління технологічними процесами, яка в режимі реального часу дозволить відслідковувати показники роботи всієї системи.

Проект «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» є одним з комплексних заходів, який впроваджується Урядом України в напрямку реформування галузі централізованого теплопостачання за рахунок коштів позики Світового банку. Загальна вартість робіт, що будуть профінансовані в рамках Проекту, складе понад 300 млн. дол. США.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.