Відзначено 27-му річницю виведення військ з території Афганістану
15 лютого відбулися урочисті заходи приурочені відзначенню 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
У заході взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Станіслав Віхров, голова комітету сімей загиблих військовослужбовців в Афганістані при Чернігівському обласному відділенні Української Спілки ветеранів Афганістану Лариса Кожар, громадськість.
Ігор Вдовенко у своєму виступі висловив подяку і шану ветеранам, воїнам-інтернаціоналістам за їх мужність, незламність, хоробрість.
Він також зазначив, що сьогодні багато тих, кого ми називаємо «афганцями», пліч-о-пліч з побратимами щодня ризикують власним життям, здоров'ям і свободою та захищаючи цілісність України та сході нашої держави.
Очільники області та міста, учасники бойових дій та представники громадськості вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку землякам, які загинули під час виконання військового обов'язку на території Афганістану.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.