Врожайний на наркотики день
Врожайним на вилучення наркотичних речовин виявився вчорашній день для прикордонників Чернігівського прикордонного загону.
Спочатку вночі, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» службовий собака Рекс спрацював на пасажира мікроавтобусу «Фольксваген», 24-річного громадянина України.
В ході огляду, в його одязі виявлено насіння коноплі вагою близько 2 грамів та пристрій для її паління.
В обід, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», в рейсовому автобусі cполученням «Київ-Таллінн», на одного з пасажирів, 20-річного громадянина України, спрацювала службовий собака Претті.
В ході огляду, на тілі громадянина, під білизною виявлено паперовий згорток, в якому була речовина рослинного походження, попередньо марихуана, вагою до 2 грамів.
І вже надвечір, в тому ж пункті пропуску, в легковому автомобілі «Міцубісі», яким керував громадянин Молдови, в ході проведення поглибленого огляду, в ніші під кермом, виявлено речовину рослинного походження, попередньо марихуану, вагою близько 2 грамів.
Про всі випадки інформовано правоохоронні органи.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.