Чернігівською митницею ДФС перераховано до Держбюджету понад 258,6 мільйонів гривень
Надходження до бюджету від діяльності Чернігівської митниці ДФС у січні склали 258 мільйонів 664 тисячі гривень. Про це повідомив начальник митниці Олександр Шавлак.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума надходжень до бюджету зросла майже на 70 мільйонів або на 37,1 відсотків.
Найбільші суми митних платежів – 75,4 відсотки від загальної суми коштів - нараховані за результатами оформлення десяти товарних позицій.
Це: азотно-фосфорно-калійні та азотні мінеральні добрива, тютюнова сировина, шини та покришки пневматичні гумові, обладнання (машина для виробництва фільтропаличок та машина для пакування, розвантажування сигарет), джгут ацетатний, тютюн промислового виробництва, сигарети та фільтропалички.
Останні новини Чернігівщини
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках