Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 21:48:36

Навчання у школах відновлено. Проте необхідно бути готовими до другої хвилі грипу

12.02.2016   08:03Агенцiя

З початку епідемічного сезону на грип та ГРВІ в області захворіло майже 110 тисяч осіб, з них понад 60 тисяч 700 дітей (більше половини хворих). Від грипу, ГРВІ та їх ускладнень з початку року зареєстровано 11 летальних випадків.

Протягом останнього тижня показники захворюваності пішли на спад. Наразі вони нижче епідпорогу на 32,4%. Тож у районах і містах області знято обмежувальні заходи та відновлено навчання в школах.

Проте і надалі продовжується постійний моніторинг ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ.

Міністерство охорони здоров’я попереджає українців про другу хвилю епідемії грипу. Це вже буде не сумнозвісний Каліфорнійський (свинячий) грип, а грип типу В/Фукет, грипу А-Швейцарія (Н3N2). Саме ці штами грипу, вважають спеціалісти, вже активізувалися, а критичного піку можуть досягти наприкінці лютого – на початку березня.

На щастя, ті штами, які ідуть на зміну Каліфорнійському грипу, менш небезпечні. Все ж, якийсь час циркулюватимуть усі три штами одночасно, а це може спричинити збільшення кількості хворих. Крім того, у вразливих груп населення (дітей до 5 років та людей віком понад 65 років, осіб з ослабленим імунітетом, людей з хронічними хворобами дихальних шляхів, цукровим діабетом та ожирінням) будь-які види грипу можуть викликати серйозні ускладнення.

До уваги громадян! За перших ознак хвороби звертайтеся до лікаря. Грип треба вчасно лікувати, інакше ускладнення можуть бути дуже серйозними.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини