Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 07:24:30

По телефону "Довіри" Вас почують та вчасно відреагують

09.02.2016   19:33Агенцiя

Для оперативного отримання інформації про можливі зловживання працівників податкової та митної служби у відділі власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області працює телефон «Довіри».

Про нього можна дізнатися в кожному податковому органі області, на веб-сайті Державної фіскальної служби України та суб-сайті ГУ ДФС  у Чернігівській області.

Громадяни можуть телефонувати не лише якщо вбачають в роботі податківця чи митника порушення законності, але із зауваженнями та пропозиціями щодо діяльності служби.

Як повідомив начальник відділу власної безпеки при ГУ ДФС у Чернігівській області Олексій Мисенко, з початку року на телефон «Довіри» отримано 6 повідомлень. Але в жодному з них не вказувалося на порушення норм чинного законодавства з боку податківців чи митників. Всі вони стосувалися порушень податкового законодавства з боку суб’єктів господарювання. Ця інформація була надіслана до податкових органів області для вжиття заходів реагування.

З інформацією, пропозиціями можна особисто звернутися  до відділу власної безпеки  за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208.

Номер телефону «Довіри»: (0462) 668-522.

За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів. Фахівці відділу власної безпеки будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини