Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 23:51:35

Прокуратура повернула державі 1,3 га землі водного фонду

09.02.2016   19:29

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду підтримано позицію прокуратури області та задоволено позов про визнання протиправним і скасування розпорядження Щорської районної державної адміністрації про надання в оренду понад 1,3 га землі водного фонду.

Підставою звернення прокурора до суду став установлений факт надання підприємцю у 2006 році на території Новомлинської сільської ради дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки в оренду на 49 років для риборозведення.

Водночас орендарем протягом майже 10 років проект землеустрою не розроблено, договір оренди не укладено, земельна ділянка з розташованим на ній водним об’єктом не використовувалась.

Такі дії призвели до нераціонального використання землі за призначенням, погіршення її якостей і властивостей в цілому, а також поставили під загрозу збереження та відтворення природної цінності об’єкта водного фонду.

На усунення порушень прокурором вжито заходів представницького характеру.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини