Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 22:14:54

Відбулася зустріч міського голови Прилук з жителями Центрального мікрорайону міста

06.02.2016   12:46Агенцiя

4 лютого відбулася зустріч міського голови Ольги Попенко, посадовців міської ради, керівників комунальних підприємств із жителями Центрального мікрорайону міста.

На зустріч також прийшли депутати міської ради обрані у Центральному мікрорайоні, представники громадських організацій та формувань, представники громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Міський голова Ольга Попенко зазначила, що всі посадовці міської ради та комунальні служби працюють на благополуччя жителів міста.

Прилучани піднімали питання щодо створення об'єднань співвласників багатоповерхових будинків, ремонту багатоповерхових будинків та тротуарів біля них, встановлення лічильників теплової енергії у багатоповерхових будинках, оформлення субсидій, зрізування аварійних дерев.

Також мешканці Центрального мікрорайону звернулися до влади міста по питаннях щодо облаштування стоянки біля магазину “Хоббі”, здійснення висипання частини ґрунтової дороги по 1 пров.Іванівському (район будинків №9-12), належного утримання контейнерного майданчика для збору твердих побутових відходів по вул.Земській та ін.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.