Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 16:50:41

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів перший особистий прийом громадян

06.02.2016   12:26

4 лютого особистий прийом громадян провів Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у відділі звернень громадян та соціальних питань міської ради.

Зі своїми проблемними питаннями та пропозиціями до керівника міста звернулись шістнадцять мешканців міста. Більшість звернень були колективні та стосувались приватизації земельної ділянки, передачі гуртожитку у власність його мешканців, надання матеріальної допомоги на лікування.

Одне з колективних звернень торкалось питання щодо введення в експлуатацію будинку КП «Чернігівбудінвест» по вулиці Войкова. Міський голова запевнив, що сприятиме у вирішенні даного питання в межах чинного законодавства.

До Владислава Атрошенка також звернулися мешканці гуртожитку по вул. Любецька, б. 35 щодо надання допомоги у передачі гуртожитку ТОВ «ШБУ-14» у їх власність. Вони запевнили, що проживають там понад 10 років і приміщення гуртожитку повністю утримується за рахунок мешканців, а всі комунальні послуги сплачуються одним рахунком, що унеможливлює проконтролювати, скільки вони сплачують за одну конкретну послугу. Міський голова дав доручення відповідним службам розібратись, провести додаткову перевірку та вирішити це питання.

В результаті прийому всі громадяни отримали фахові вичерпні відповіді щодо своїх наболілих питань. Про підсумки розгляду звернень всіх заявників буде повідомлено письмово.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.