Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 18:09:45

Поліція виявила депутатів, які "забулися" задекларувати свої доходи

05.02.2016   13:35

Працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області Національної поліції України викрили факти адміністративних корупційних правопорушень з боку депутатів сільрад.

Так, депутат однієї з сільрад Сосницького  району Чернігівської області не подав до сільської ради чи до її виконавчого комітету до 1 квітня 2015 року декларацію про  майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, що додається до Закону України «Про  засади  запобігання і протидії корупції».

Зазначену декларацію депутат подав тільки 21.12.2015 року, чим порушив вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Відносно депутата складено адміністративний протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), який направлено на розгляд до Сосницького районного суду Чернігівської області.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Аналогічний випадок зафіксували правоохоронці і в Менському районі. Там депутат теж не подав до 1 квітня 2015 року декларацію  про  майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік, а згадав проце лише 3.12.2015 року.

Відносно депутата сільради також складено адміністративний протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-6 КУпАП, який направлено на розгляд до Менського районного суду Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 988 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 988 осіб 15:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 3 серпня в області щеплено першою та другою дозою 157 251 людину.

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.