Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 21:40:51

У м. Чернігові перші 180 сумлінних громадян вже задекларували отримані доходи

05.02.2016   07:43

У ході цьогорічної кампанії декларування доходів громадян з початку року до ДПІ у м. Чернігові подано більше 180 декларацій. Сума задекларованих доходів становить 15,7 млн. гривень.

Такий темп деклараційної компанії -  безумовна ознака зростання рівня податкової культури громадян», - вважає начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Алла Супрун. 

Як свідчить аналітика, наразі найбільш активно чернігівці декларують спадщину і подарунки, надання власного майна в оренду. А вдалий початок деклараційної компанії в місті пояснюється ще й високими показниками поінформованості громадян, оскільки чимало платників  - активні користувачі мережі Інтренет.

 «Одним з нововведень декларування - 2016 є те, що платник податків самостійно визначає свій статус: громадянин; особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність або підприємець, який перебуває на загальній системі. Також,  для зручності фізичних осіб у новій декларації об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Рекомендуємо подавати декларацію за допомогою сервісу «Декларування он-лайн» (http://sfs.gov.ua/incomedecl). За допомогою цього сервісу користувач може скористатися поясненнями щодо заповнення будь-яких позицій декларації та додатків до неї, ознайомитися з прикладами розрахунку  податкових зобов’язань, податкової знижки та порядком заповнення декларації тощо», - зазначила податківець.

 Нагадуємо, що громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року не пізніше 3 травня 2016 року. Граничний термін для громадян, які подаватимуть декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки - не пізніше 31 грудня 2016 року. Фізичні особи - підприємці, які перебувають на загальній системі подають декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року не пізніше 9 лютого 2016 року. Разом з доходами від підприємницької діяльності вони декларуватимуть іноземні та інші доходи.

Виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію чернігівці можуть через мережу Інтернет, або ж безпосередньо в Центрі обслуговування платників інспекції.

Для комфортного звітування громадян Центр працюватиме за подовженим режимом роботи, при цьому подати декларацію можна буде також й у вихідні дні. Усі, хто завітає до чернігівської податкової, зможуть отримати безкоштовні консультації та допомогу у заповненні декларації. Тож сподіваємося, що деклараційна компанія - 2016  матиме результативний і якісний характер, адже це індивідуальний внесок громадян у добробут держави.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини